Inwestor

Micro-makro

Untitled-3

Firma micro-MAKRO to spółka, która skupia doświadczonych specjalistów w dziedzinie inwestycji, związanych zawodowo z regionem Żuław.

Kamienica Pogodna to przedsięwzięcie, które ma na celu stworzenie wyjątkowego miejsca w prężnie rozwijającej się gminie Stare Pole. Mieszkańcy otrzymają nowoczesny, wysokiej jakości budynek mieszkalno-usługowy, który pozwoli cieszyć się komfortem i bliskością najważniejszych obiektów. Projekt ten wykorzystuje ogromny potencjał Starego Pola, które leży pomiędzy większymi miejscowościami - w pobliżu trasy, którą przemieszczają się na co dzień mieszkańcy regionu.

Inwestycja jest całkowicie bezpieczna dla Klientów - realizujemy ją z własnego kapitału. Wpłaty Klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper otrzymuje dostęp do nich pod warunkiem zrealizowania kolejnych etapów inwestycji. 

micro-MAKRO Sp. z o.o., ul. Stągiewna 12/2, 80-280 Gdańsk NIP: 6040080830 REGON: 220477520 Kapitał zakładowy: 113.000 zł KRS nr: 0000287844. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Jasna strona życia

Harmonia i nowoczesność

To najbardziej innowacyjny budynek w tej okolicy. Został zaprojektowany w harmonii z żuławskim stylem zabudowań gminy, jednocześnie zachowuje wysokie standardy nowoczesnego budownictwa. Kamienica Pogodna, charakteryzuje się najwyższej jakości materiałami i starannym wykończeniem. Przestronne i eleganckie klatki schodowe oraz nowoczesne windy zapewniają wysoki komfort mieszkania.  Zielona przestrzeń wokół budynku, plac zabaw i lokale usługowe pozwolą na wygodne życie w pozytywnej atmosferze zarówno osobom starszym, jak i rodzinom z dziećmi.

Komfort i szybkość podróżowania

Dworzec PKP i przystanek autobusowy leżą w zasięgu kilku minut spaceru. To dobra wiadomość dla ceniących sobie komfort i szybkość podróżowania. Bliskość drogi krajowej nr 22, która łączy autostradę A1 z Malborkiem i Elblągiem, a także istniejący układ drogowy sprawiają, że jest to idealne miejsce również dla osób chcących podróżować samochodem.

Mieszkania dla Młodych

Kamienica Pogodna to szansa dla młodych osób na zakup własnego mieszkania na dobrych warunkach. Większość mieszkań w Kamienicy Pogodnej spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Można w nim uzyskać dofinansowanie sięgające nawet 30% wartości nieruchomości.